قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

از روحانی مستقر روستا تجلیل شد

مجمع علماء شهرستان دامغان طی مراسمی از روحانی مستقر روستای جزن به عنوان روحانی برتر تجلیل به عمل آورد .

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان در این مراسم ضمن تشریح فعالیتهای روحانیون مستقر و طرح هجرت ، از زحمات و فعالیتهای حجت الاسلام محمد شرافتمند روحانی مستقر در روستای جزن قدردانی و تشکر کرد .

حجت الاسلام غلامرضا زاهدی کار فرهنگی را شناخت تهدیدها و تبدیل آن به فرصت‌ها دانست و در ادامه تصریح کرد : روحانیون باید انحرافات را رصد کنند و با استفاده از شیوه های نوین تبلیغی با آن به مقابله برخیرند .

وی اظهار داشت : اگر مبلغ که طبیب روحانی انسانهاست با سعه صدر و روی گشاده با مردم برخورد نمود ، حتما اثر گزار خواهد بود و مردم هم با وظیفه دینیشان آشنا می شوند .

زاهدی افزود : با توجه به ارزیابی های انجام شده ، در مکانها و روستاهایی که روحانی و مبلغ وجود دارد ، ناهنجاریها کمتر می باشند و آن منطقه از ضریب امنیتی و معنویت خوبی برخوردار می باشد .

بنا بر این گزارش : در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه دامغان با اهداء هدیه ای از حجت الاسلام شرافتمند روحانی مستقر روستای جزن تقدیر به عمل آورد .

منبع

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر تقی پور هستم. کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.